Hizmetlerimiz

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

Fatih İstif Makina olarak, geniş bir yelpazede iş makinaları kiralama hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak ve iş süreçlerinizi daha verimli hale getirmek için çalışıyoruz. İşte sunduğumuz hizmetler:

Forklift Kiralama: Ağır yüklerin taşınması ve depolanması için ideal olan forkliftlerimizi Samsun ve Karadeniz bölgesindeki müşterilerimize sunuyoruz. Forkliftlerimiz, güvenilir ve dayanıklıdır ve işlerinizi daha hızlı ve daha verimli hale getirir.

Vinç Kiralama: Ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması için vinçlerimizi Samsun bölgesindeki müşterilerimize sunuyoruz. Vinçlerimiz, yüksek kapasiteli ve güvenilirdir.

Manitou Kiralama: Zorlu arazi koşullarında bile yükleri taşıma ve kaldırma yeteneğine sahip Manitou’larımızı Samsun bölgesindeki müşterilerimize sunuyoruz. Manitou’larımız, güçlü ve çok yönlüdür.

İstif Hizmetleri: Depo istifleme hizmetlerimiz, depolama alanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Profesyonel ekibimiz, depolama alanınızı düzenler ve yüklerinizi güvenli bir şekilde istifler.

Sepetli Platform Kiralama: Yüksek yerlere erişim gerektiren işler için sepetli platformlarımızı Samsun ve Karadeniz bölgesindeki müşterilerimize sunuyoruz. Sepetli platformlarımız, güvenli ve kullanımı kolaydır.

Eklemli Platform Kiralama: Eklemli platformlarımız, yüksek ve zor erişimli alanlarda çalışma olanağı sağlar. Bu platformlar, esnek ve çok yönlüdür.

Makaslı Eklemli Platform Kiralama: Makaslı eklemli platformlarımız, hem yükseklik hem de genişlik açısından esneklik sağlar. Bu platformlar, geniş çalışma alanlarına ihtiyaç duyan işler için idealdir.

Fatih İstif Makina olarak, iş makineleri kiralama konusunda tecrübemiz ve uzman ekibimizle, sizin için en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız. Siz de işlerinizi daha kolay ve daha verimli hale getirmek için hizmetlerimizden yararlanabilir

Zamanında Teslimat

Uygun Maliyet

Zaman Tasarrufu

Güvenilir Depolama

Fatih BİRİNCİ

“İş makineleri kiralama sektöründe, teknoloji ve inovasyonu merkeze alarak en yeni ve kaliteli hizmetleri 7/24 sunmayı amaçlıyoruz.”

Fatih İstif Makina, Samsun ve çevresinde vinç, eklemli platform, makaslı platform, forklift ve manitou kiralama hizmetleri sunuyor.

Fatih İstif Makina, saatlik, günlük, aylık ve yıllık kiralama planları ile hizmet veriyor.

Fatih İstif Makina’nın iş prensipleri zamanında teslimat, uygun maliyet, zaman tasarrufu ve güvenilir depolama üzerine kuruludur.

Fatih İstif Makina’nın vizyonu, sektörde müşterilerine en kaliteli ve en yeni iş makineleri ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermek ve her geçen gün yeniliklere ayak uydurup bu yenilikleri müşterileri ile buluşturmaktır.

Fatih İstif Makina’nın misyonu, insan gücüyle altından kalkılamayacak işler için uygun iş makinelerini uygun fiyatlarla, tecrübeli ekibimizle müşterilerine kiralayıp sektöründe fark yaratmaktır.

Fatih İstif Makina’nın hedefi, iş makineleri kiralama sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Firmamızın forkliftleri ağır yüklerin taşınması ve depolanması, eklemli ve makaslı platformları yüksek yerlere erişim, vinçleri ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması, Manitou’lar ise zorlu arazi koşullarında yük taşıma ve kaldırma işleri için uygundur.

WhatsApp