Vizyon / Misyon

Ana Sayfa / Vizyon / Misyon

 

Vizyonumuz:

Sektörde müşterilerimize en kaliteli ve en yeni iş makineleri ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermek ve her geçen gün yeniliklere ayak uydurup bu yenilikleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktır. Teknoloji ve inovasyon, iş süreçlerimizin merkezinde yer alır. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunabilmekteyiz.

Misyonumuz:

İnsan gücüyle altından kalkılamayacak işler için uygun iş makinelerini uygun fiyatlarla, tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimize kiralayıp sektörümüzde fark yaratmaktır. Bu misyon doğrultusunda, 7 gün 24 saat çalışıyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak ve iş yükünüzü hafifletmek için buradayız.

Vizyonumuz, müşterilere en iyi hizmeti sunmak ve yeniliklere öncülük etmek, Misyonumuz ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sektörde fark yaratmaktır.

Fatih BİRİNCİ

“İş makineleri kiralama sektöründe, teknoloji ve inovasyonu merkeze alarak en yeni ve kaliteli hizmetleri 7/24 sunmayı amaçlıyoruz.”

Fatih İstif Makina, Samsun ve çevresinde vinç, eklemli platform, makaslı platform, forklift ve manitou kiralama hizmetleri sunuyor.

Fatih İstif Makina, saatlik, günlük, aylık ve yıllık kiralama planları ile hizmet veriyor.

Fatih İstif Makina’nın iş prensipleri zamanında teslimat, uygun maliyet, zaman tasarrufu ve güvenilir depolama üzerine kuruludur.

Fatih İstif Makina’nın vizyonu, sektörde müşterilerine en kaliteli ve en yeni iş makineleri ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermek ve her geçen gün yeniliklere ayak uydurup bu yenilikleri müşterileri ile buluşturmaktır.

Fatih İstif Makina’nın misyonu, insan gücüyle altından kalkılamayacak işler için uygun iş makinelerini uygun fiyatlarla, tecrübeli ekibimizle müşterilerine kiralayıp sektöründe fark yaratmaktır.

Fatih İstif Makina’nın hedefi, iş makineleri kiralama sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Firmamızın forkliftleri ağır yüklerin taşınması ve depolanması, eklemli ve makaslı platformları yüksek yerlere erişim, vinçleri ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması, Manitou’lar ise zorlu arazi koşullarında yük taşıma ve kaldırma işleri için uygundur.

Zamanında Teslimat

Uygun Maliyet

Zaman Tasarrufu

Güvenilir Depolama

WhatsApp